Hakkımızda

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda, ihtiyaç duyacağınız yetkinlikleri ve gelişim alanlarını Digital Skills Hub ile keşfedin ve yönetin!

Digital Skills Hub, şirketlerin dönüşüm programlarında görev alacak dijital iş gücü ve fonksiyonel çalışanların yetkinliklerini, güncel teknoloji ve trendler çerçevesinde geliştirmek için ilgili bilgi teknolojileri ve insan kaynakları birimleri ile ortaklaşa projeler ve eğitimler geliştirmektedir.

İhtiyaçlarınız için özelleşmiş online ve yüz yüze eğitimler

Digital Skills Hub, alanında uzman ve sertifikalı eğitimenler aracılığı ile kurumların teknik, dijital ve sosyal beceri başlığındaki eğitim ihtiyaçlarına uçtan uca cevap verir. Tüm katalog için iletişime geçebilirsiniz.

İstihdam odaklı organizasyon ve eğitim programları

Digital Skills Hub tarafından kurumların istihdam ihtiyaçlarına göre özel olarak çeşitli bootcamp, hackathon, hiring challenge gibi katma değerli programlar kurgulanmaktadır. Bu programların kurgu, tanıtım, yürütme ve raporlama süreçlerinin tamamı Digital Skills Hub'ın profesyonel ekibince gerçekleştirilmektedir.

Yönetilen servisler modeli ile uçtan uca akademi birimi

Digital Skills Hub kurumlarda yönetilen servisler modeli ile uçtan uca akademi birimi inşa etmektedir. Mükemmellik Merkezi formatında çalışan bu birim, şirket çalışanlarının düzenli ölçümlenmesi, doğru yol haritasının çizilmesi ve doğru eğitimi doğru zamanda doğru eğitmenle uygulanması konusunda destek vermektedir.

Çalışanlarını eğiten bir kurum yalnızca bireyler değil, başarıları da yetiştirir.